Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Letní prázdniny s půjčovnou pro děti

Nechcete, aby se Vám děti nudily o prázdninách doma? Chcete, aby se vaše děti zabavily a také něco naučily? Potřebujete si něco rychle vyřídit a nemá vám kdo dohlédnout na děti?

Přiveďte je k nám do knihovny, půjčovny pro děti na Palackého ulici, kde máme pro ně připraveny zajímavé tvořivé dílny, spoustu společenských her, testy, rébusy, omalovánky, spojovačky a samozřejmě velký výběr zajímavých knih a časopisů. Navíc si zde mohou také zasoutěžit ve sportovních aktivitách na XBoxu nebo absolvovat naše nové QR dobrodužství.

Tvořivé dílny - Prázdniny v knihovně aneb Vítejte v mořském světě!Prázdninové QR dobrodružství - soutěž pro děti a mládež

Půjčovna pro děti je otevřena v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 9.00 do 11.00 a od 12.00 do 16.00 hodin. Aktivity jsou vhodné pro děti ve věkové kategorii od 4 do 15 let, ale vítáni jsou i starší sourozenci a rodiče.

Že nemáte svoji platnou registraci? To nevadí, tak si ji u nás vyřídíte na místě. Pro děti do 6 let je to bezplatné a pro děti od 7 do 14 let je to jenom za 50 korun na úplně celý rok. Nebo se u nás jen tak zastavte a podívejte se, co by vás u nás mohlo zajímat.

Co vy na to, zkusíte to s námi?

Nezapomeňte, že jsme také na přerovském bazéně. Zastavte se u nás a půjčte si při svých návštěvách v horkých letních dnech odpočinkovou literaturu a časopisy nebo některou ze společenských her.

Rádi Vás u nás uvidíme.

Informace o všech našich akcích a ještě více se dozvíte také na našem knihovním Facebooku nebo na našem facebookovém TeensClubu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty