Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Příběhy strážníků z Přerova uspěly v soutěži Magnesia litera

Gratulujeme k velkému úspěchu, který svým oceněním v soutěži Magnesia Litera získal blog strážníků Městské policie Přerov, prostřednictvím kterého Miroslav Komínek ve svém volném čase vytváří osobité a nezaměnitelné přepisy skutečných případů, které musí on i jeho kolegové v rámci výkonu své služby řešit.

Všechny jejich příběhy jsou pravidelně zveřejňovány na facebookovém blogu https://www.facebook.com/mpprerov/ nebo https://www.facebook.com/PribehyStraznikuzPrerova/ a za dobu jejich existence si je oblíbili desítky tisíc zájemců a čtenářů. 

Zároveň se podařilo prostřednictvím crowfundingové kampaně https://www.donio.cz/straznici získat finanční prostředky na vydání knihy 365+1 příběh strážníků z Přerova a v současnosti se pomalu, ale jistě tato podpora blíží druhé metě, která umožní vydat knihu i ve zvukové podobě, a to ve spolupráci s Davidem Matáskem. Ten ji propůjčí svůj nezaměnitelný hlas charismatického poldy ze stejnojmenného seriálu. Pokud se chcete zapojit i vy a umožnit vydání knihy v audio podobě, podpořte tento projekt na https://www.donio.cz/straznici.

 

365+1 příběh strážníků z Přerova

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty