Magnesia Litera za rok 2020

Už jen několik málo dnů zbývá na to, abyste se zapojili do hlasování v dalším ročníku soutěže Magnesia Litera! Vybírejte z původní české prózy, poezie a knih pro děti vydaných v roce 2020 a hlasujte pro svou nejoblíbenější knihu do 1. června 2021.

Zároveň můžete hlasovat o nejlepší blog roku 2020, ve kterém má Přerov své zastoupení a žhavé želízko v ohni, a to v podání blogu strážníka Městské policie, Miroslava Komínka. Jeho popisy reálných situací, se kterými se setkávají strážnící Městské policie v Přerově, jsou psány půvabným a nezaměnitelným jazykem ve stylu předválečných humorných soudniček, jenž líčí drobné prohřešky našich spoluobčanů (zdroj: web Magnesia Litera).

Vítězná kniha i blog roku budou vyhlášeny 8. června 2021 v přímém přenosu České televize.

500 vylosovaných účastníků hlasování získá poukázku na knihu od knihkupectví Kosmas v hodnotě 200 Kč.

Více informací naleznete na http://www.magnesia-litera.cz

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart