Informace o obnovení provozu hudebního oddělení

Vážení uživatelé a návštěvníci Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás informovat o znovuobnovení provozu hudebního oddělení v hlavní budově knihovny na Žerotínově nám. 36 od středy 1. července 2020. Uživatelé budou moci využívat absenční služby hudebního oddělení (půjčování knih, časopisů, audioknih, hudebních CD aj.), a to pouze po dobu nezbytně nutnou k jejich zabezpečení. Uživatelům nebude prozatím umožněn prezenční poslech nahrávek na zvukových nosičích CD a poslech gramofonových desek.

S ohledem na aktuální situaci žádáme všechny uživatele a návštěvníky knihovny, aby při vstupu do hudebního oddělení dodržovali tato bezpečnostní opatření:

• používali dezinfekci na ruce, která je v knihovně k dispozici
  • udržovali bezpečnou vzdálenost od ostatních návštěvníků i zaměstnanců knihovny v rozsahu minimálně 1,5 až 2 m
  • vstupovali do prostor hudebního oddělení jednotlivě
  • nevstupovali vůbec, jestliže vykazují příznaky respiračních nebo jiných onemocnění

Prázdninová provozní doba hudebního oddělení:

PO                          8.00 – 17.00

ÚT                          8.00 – 17.00

ST                           ZAVŘENO

ČT                          8.00 – 17.00

PÁ                          8.00 – 16.00

SO                          ZAVŘENO

Uživatelům již budou na všech pracovištích Městské knihovny v Přerově zpřístupněny on-line katalogy pro vyhledávání informací o knihovních dokumentech. V souladu s platností dalších omezení nebude zatím nadále přístupné sociální zařízení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou s vámi!