Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Informace o uzavření knihovny - vyhlášení nouzového stavu v ČR

Vážení uživatelé služeb Městské knihovny v Přerova,

na základě vyhlášení nouzového stavu na celém území České republiky je KNIHOVNA VČETNĚ JEJÍCH POBOČEK VE MĚSTĚ A MÍSTNÍCH ČÁSTECH PŘEROVA OD 13. 3. 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.

Výpůjčky a rezervace všech knihovních dokumentů byly automaticky prodlouženy minimálně do 15. 5. 2020. Pozastaven bude rovněž upomínací proces a výše stávajících sankčních poplatků nebude navyšována po celou dobu uzavření knihovny.

Vracení výpůjček prostřednictvím našeho KnihoBOXu umístěného v prostorách obchodního centra Galerie Přerov na Čechově ulici za infokioskem bylo do odvolání POZASTAVENO.

Knihovna až do odvolání neposkytuje služby meziknihovní výpůjční služby (MVS) a nevyřizuje požadavky na objednávky knih ze skladu a volného výběru (z poličky).

V případě jakýchkoliv dotazů nám volejte pouze v pracovních dnech na telefonní čísla +420 581 334 068 nebo +420 724 534 108 popř. pište na e‑mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro další a aktuální informace sledujte www stránky Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz) a informace na sociálních sítích knihovny (Facebook, Instagram).

Pro zájemce s platnou registrací je k dispozici možnost realizace výpůjček e-knih (e-Výpůjčky) prostřednictvím našeho on-line katalogu. V případě prošlé registrace nás můžete kontaktovat na výše uvedených kontaktech a dohodnout zaplacení registračního poplatku bezhotovostním převodem.

V souvislosti s aktuální situací doporučujeme rovněž sledovat další informační zdroje na internetu a veřejná zpravodajská média

Děkujeme za pochopení.

Ing. Pavel Cimbálník
ředitel Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace

Informace o uzavření knihovny

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty