Facebook Instagram Twitter RSS

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz

Vánoce se již kvapem blíží a vy si stále ještě nevíte rady, čím obdarovat vaše nejbližší? Věnujte jim milé překvapení v podobě dárkového poukazu v hodnotě 100 Kč, který slouží jak k zaplacení registračního poplatku u nového uživatele v Městské knihovně v Přerově, tak k prodloužení registrace o další rok u čtenáře stávajícího.

Vánoční dárkové poukazy můžete od 2. 12. 2019 zakoupit v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 i na všech pobočkách knihovny ve městě (Předmostí, Velká Dlážka a Trávník) v běžné provozní době těchto pracovišť. Doba platnosti těchto vánočních poukazů potrvá do 31. 12. 2020.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vánoční dárkový poukaz

Více z této kategorie: « Rozsviťte to s námi!

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem