Nezobrazují se Vám informace správně? Klikněte na na odkaz s webovou verzí.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Logo
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 19/2019
Letní půjčovna na přerovském koupališti

Je vám nad 18 let? Jste komunikativní a stále dobře naladění? Bez knížky neuděláte ani krok? Pak hledáme právě vás!

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci se společnostmi Sportoviště Přerov s.r.o.Technické služby města Přerova, s. r. o. po roce opět připravuje letní půjčovnu knih a časopisů na přerovském koupališti. Pro zabezpečení provozu naší „letní půjčovny“ plánujeme pro období letních prázdnin (1. 7. - 31. 8. 2019) přijmout brigádníky z řad studentů ve věku nad 18 let.

Více informací na našich www stránkách.


KnihoBOX

Zahajujeme provoz nové služby pro své uživatele - KnihoBOX

KnihoBOX (speciální návratový box) umožňuje vrátit vypůjčené knihy ze všech pracovišť Městské knihovny v Přerově včetně knihoven místních částí, a to zejména mimo provozní dobu knihovny. Knihy nyní mohou uživatelé knihovny vracet v otevírací době obchodního centra Galerie Přerov na Čechově ulici 26, kde je knihobox umístěn v blízkosti infostánku.

Více informací na našich www stránkách.


Příměstský tábor

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Více informací na našich www stránkách.


Holky, kluci, máte rádi deskové, karetní a jiné společenské hry, ale doma si nemáte s kým zahrát? Chcete si vyzkoušet hry, které ještě neznáte a poznat nová pravidla? Nebo prostě jen přemýšlíte, jak smysluplně zahnat nudu ve společnosti kamarádů? Pak vás rádi uvítáme v našem herním klubu Háčko, kde na vás čeká spousta zajímavých her, soutěží, příležitostných turnajů nebo rozmanitých pohybových aktivit na oblíbené herní konzoli XBOX!

Více informací na našich www stránkách.


NEJBLIŽŠÍ AKCE


PÁTEK
24
květen
Utkej se v souboji s ďábelským profesorem!

Máš dostatek kuráže? Pak se vydej s ostatními dobrodruhy na panství šíleného profesora, který ukradl několik cenných předmětů z minulosti i budoucnosti. Vaším úkolem bude tyto artefakty najít a vynést je z profesorova panství dřív, než bude pozdě! Ale pozor, nebude to rozhodně vůbec jednoduché – dům je plný nástrah a ďábelský protivník vám bude neustále klást nové pasti!

Další informace


PONDĚLÍ
27
květen
Kulturní akademie knihovny – Zita Kabátová

Květnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno herečce Zitě Kabátové, která v období první republiky patřila mezi naše největší filmové hvězdy. Během svého života účinkovala ve více než padesáti filmech. Budeme si povídat nejen o jejích oblíbených filmových a divadelních rolích, ale také o soukromém životě – dětství, rodině, zájmech, přátelích a láskách. Chcete se dozvědět, se kterými hereckými kolegy či režiséry ráda spolupracovala nebo z jakého důvodu se nemohla téměř čtvrt století objevit v žádném filmu?

Další informace


ÚTERÝ
4
června
Tvořivá dílna – papírový košíček

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která se i v červnu koná ve svém obvyklém čase, a to první úterý v měsíci. A na co se tentokrát můžete těšit? Společně se budeme bavit výrobou pestrobarevného papírového košíčku, který se stane hezkou dekorací vašeho pokoje a poslouží i jako místo na drobné cennosti. Veškerý potřebný materiál k jeho výrobě naleznete v knihovně.

Další informace


Připomínáme všem našim uživatelům, že si mohou prostřednictvím svého čtenářského konta prodloužit své výpůjčky, a to přes naše internetové on-line katalogy Carmen nebo původní katalog LWWW. Mobilním uživatelům je k dispozici i náš mobilní SMARTkatalog. Vyhnete se tak zbytečným upomínkám za pozdě vrácené výpůjčky.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 Přerov
tel.: +420 581 334 068, +420 724 534 108
e-mail: sluzby@knihovnaprerov.cz
Facebook: KnihovnaPrerov, TeensClubPrerov, Háčko

Informace jsou zasílány pouze na e-mailové kontakty sdělené uživatelem při jeho registraci ke službám knihovny. Pro odhlášení z odebírání informačních zpráv Městské knihovny v Přerově nás kontaktujte na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz. Do předmětu zprávy uveďte své registrační číslo a text "NEZASÍLAT INFORMACE". Zasílání těchto zpráv si můžete rovněž vypnout prostřednictvím svého uživatelského konta v on-line katalogu Carmen po přihlášení v sekci "Změna osobních údajů".

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace, zpracovává osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Osobní údaje uživatelů jsou zpracovávány v rozsahu a k účelu uvedenému v Knihovním řádu.