Nezobrazují se Vám informace správně? Klikněte na na odkaz s webovou verzí.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Logo
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 23/2018

Prázdninové soutěže o zajímavé ceny

Rádi soutěžíte? Tak neváhejte a zapojte se do našich prázdninových soutěží.

Cizokrajná zvířata v sudoku

Křížovky plné hub

Literární toulky po Česku


PROVOZNÍ DOBA - LETNÍ PRÁZDNINY

Nastal čas dovolených a jako každý rok dochází k úpravě provozní doby na pracovištích Městské knihovny v Přerově na období letních prázdnin (1. 7. - 31. 8. 2018). Ne, že bychom byli za celý rok tolik unaveni a nezvládli vás obsloužit ve standardním režimu, ale přeci jen si potřebujeme také trochu odpočinout a vybrat dovolenou. Úplný přehled prázdninové provozní doby naleznete na našich www stránkách nebo ve všech našich půjčovnách.

Nezapomeňte, že jsme s vámi také na přerovském bazéně, kde máme pro vás připraven náš Book Burger se širokou nabídkou knih, časopisů, denního tisku a deskových her.

Další informace


Hledáme kolegu nebo kolegyni do našeho týmu

Městská knihovna v Přerově hledá pracovníka/pracovnici do svého týmu. Máte znalosti a zkušenosti, které jsou uvedeny v našich požadavcích a chcete je uplatnit? Tak neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení a staňte se naším novým kolegou/kolegyní.

Další informace


Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, které pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro registrované uživatele přerovské knihovny ve věku 8 – 12 let a  jeho kapacita je omezena maximálním počtem 20 účastníků. Takže neváhejte, rozhoduje pořadí podání přihlášky.

JEŠTĚ STÁLE JE NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST!

Další informace


Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově - Předmostí z důvodu malování pracoviště, a to od pátku 29. 6. 2018. Pobočka bude znovu otevřena ve čtvrtek 2. 8. 2018.

Uzavřena budou rovněž všechna pracoviště knihovny v období státních svátků, a to 5. 7. a 6. 7. 2018. Přejeme všem příjemně strávené sváteční dny volna.

Další informace


Od 1. července spouštíme naš Book Burger, tedy tradiční letní půjčovnu ve venkovním areálu přerovského bazénu.

Budou zde pro vás, stejně jako v minulých letech, připraveny knihy, časopisy, noviny (Přerovský deník, Mladá fronta a Blesk) a společenské deskové hry. Noviny budou denně „čerstvé“, takže vám neutečou žádné aktuální zprávy nebo žhavé novinky ze světa celebrit. K dispozici bude rovněž bezplatné připojení k Wi-Fi.

Další informace


Připomínáme všem našim uživatelům, že si mohou prostřednictvím svého čtenářského konta prodloužit své výpůjčky, a to přes naše internetové on-line katalogy Carmen nebo původní katalog LWWW. Mobilním uživatelům je k dispozici i náš mobilní SMARTkatalog. Vyhnete se tak zbytečným upomínkám za pozdě vrácené výpůjčky.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 Přerov
tel.: +420 581 334 068, +420 724 534 108
e-mail: sluzby@knihovnaprerov.cz
Facebook: KnihovnaPrerov, TeensClubPrerov

Informace jsou zasílány pouze na e-mailové kontakty sdělené uživatelem při jeho registraci ke službám knihovny. Pro odhlášení z odebírání informačních zpráv Městské knihovny v Přerově nás kontaktujte na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz. Do předmětu zprávy uveďte své čtenářské číslo a text "NEZASÍLAT INFORMACE". Zasílání těchto zpráv si můžete rovněž vypnout prostřednictvím svého uživatelského konta v on-line katalogu Carmen v sekci "Změna osobních údajů".

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace, zpracovává osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Osobní údaje uživatelů jsou zpracovávány v rozsahu a k účelu uvedenému v Knihovním řádu.