Nezobrazují se Vám informace správně? Klikněte na na odkaz s webovou verzí.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
a novinky z knihovny
č. 23/2018

Prázdninové soutěže o zajímavé ceny

Rádi soutěžíte? Tak neváhejte a zapojte se do našich prázdninových soutěží.

Cizokrajná zvířata v sudoku

Křížovky plné hub

Literární toulky po Česku

PROVOZNÍ DOBA - LETNÍ PRÁZDNINY

Nastal čas dovolených a jako každý rok dochází k úpravě provozní doby na pracovištích Městské knihovny v Přerově na období letních prázdnin (1. 7. - 31. 8. 2018). Ne, že bychom byli za celý rok tolik unaveni a nezvládli vás obsloužit ve standardním režimu, ale přeci jen si potřebujeme také trochu odpočinout a vybrat dovolenou. Úplný přehled prázdninové provozní doby naleznete na našich www stránkách nebo ve všech našich půjčovnách.

Nezapomeňte, že jsme s vámi také na přerovském bazéně, kde máme pro vás připraven náš Book Burger se širokou nabídkou knih, časopisů, denního tisku a deskových her.

Hledáme kolegu nebo kolegyni do našeho týmu

Městská knihovna v Přerově hledá pracovníka/pracovnici do svého týmu. Máte znalosti a zkušenosti, které jsou uvedeny v našich požadavcích a chcete je uplatnit? Tak neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení a staňte se naším novým kolegou/kolegyní.

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, které pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro registrované uživatele přerovské knihovny ve věku 8 – 12 let a  jeho kapacita je omezena maximálním počtem 20 účastníků. Takže neváhejte, rozhoduje pořadí podání přihlášky.

JEŠTĚ STÁLE JE NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST!

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově - Předmostí z důvodu malování pracoviště, a to od pátku 29. 6. 2018. Pobočka bude znovu otevřena ve čtvrtek 2. 8. 2018.

Uzavřena budou rovněž všechna pracoviště knihovny v období státních svátků, a to 5. 7. a 6. 7. 2018. Přejeme všem příjemně strávené sváteční dny volna.

Od 1. července spouštíme naš Book Burger, tedy tradiční letní půjčovnu ve venkovním areálu přerovského bazénu.

Budou zde pro vás, stejně jako v minulých letech, připraveny knihy, časopisy, noviny (Přerovský deník, Mladá fronta a Blesk) a společenské deskové hry. Noviny budou denně „čerstvé“, takže vám neutečou žádné aktuální zprávy nebo žhavé novinky ze světa celebrit. K dispozici bude rovněž bezplatné připojení k Wi-Fi.

Připomínáme všem našim uživatelům, že si mohou prostřednictvím svého čtenářského konta prodloužit své výpůjčky, a to přes naše internetové on-line katalogy Carmen nebo původní katalog LWWW. Mobilním uživatelům je k dispozici i náš mobilní SMARTkatalog. Vyhnete se tak zbytečným upomínkám za pozdě vrácené výpůjčky.
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
750 02 Přerov
tel.: +420 581 334 068, +420 724 534 108
e-mail: sluzby@knihovnaprerov.cz
Facebook: KnihovnaPrerov, TeensClubPrerov

Informace jsou zasílány pouze na e-mailové kontakty sdělené uživatelem při jeho registraci ke službám knihovny. Pro odhlášení z odebírání informačních zpráv Městské knihovny v Přerově nás kontaktujte na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz. Do předmětu zprávy uveďte své čtenářské číslo a text "NEZASÍLAT INFORMACE". Zasílání těchto zpráv si můžete rovněž vypnout prostřednictvím svého uživatelského konta v on-line katalogu Carmen v sekci "Změna osobních údajů".

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace, zpracovává osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Osobní údaje uživatelů jsou zpracovávány v rozsahu a k účelu uvedenému v Knihovním řádu.