Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Super User

Super User

Chcete se projít mezi bohatými městskými pevnostmi na nejstarší obchodní trase světa známé jako Hedvábná stezka a nahlédnout do každodenního života postsovětského Uzbekistánu? Navštivte listopadovou besedu přerovské cestovatelky Nataši Kučerové a dozvíte se spoustu zajímavostí o zemi, jejíž podstatnou část zabírá poušť Kyzylkum.

Již od začátku letošního března mají všichni uživatelé a návštěvníci Městské knihovny v Přerově jedinečnou možnost vyjádřit se k poskytovaným knihovnickým službám. Abychom zjistili, co vám např. chybí ve fondu naší knihovny, z čeho máte radost, nebo s čím jste naopak nespokojeni, připravili jsme pro vás na všech pracovištích knihovny nástěnky, na které můžete umisťovat lístky se zanechanými vzkazy plnými přání, dotazů, nápadů, stížností i pochval.

První říjnový týden je za námi a s ním skončila také celorepubliková akce s názvem Týden knihoven 2017. Městská knihovna v Přerově stačila za tuto dobu nabídnout svým čtenářům a uživatelům z řad dospělých i dětí kromě spousty aktivit, školení nebo besed také oblíbenou čtenářskou amnestii, během níž bylo na všech odděleních a pobočkách včetně knihoven v místních částech prominuto 85 poplatků v celkové výši 1500 Kč.

Další Velký knižní čtvrtek se blíží! Již 19. 10. 2017 se i v naší knihovně můžete těšit na výběr šestnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim.

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s tabulkovým editorem MS Excel 2016. Kurz volně navazuje na pořádaný kurz Základy práce s tabulkovým editorem Microsoft Excel.

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit s operačním systémem Windows 10.

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do dalšího počítačového kurzu pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy práce s tabulkovým editorem MS Excel 2016. Vzhledem ke skutečnosti, že je o námi nabízené vzdělávací kurzy velký zájem, nezapomeňte se včas přihlásit!

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

rádi bychom vás upozornili, že jsme dokončili malování v našem skladě v hlavní budově na Žerotínově nám. 36 a již je možné si opět žádat o knihy v tomto skladu umístěné. Zároveň jsme plně obnovili objednávky knih ze skladu prostřednictvím služby „Objednej ze skladu“.

Děkujeme, že jste to těch pár dnů vydrželi a už se těšíme na vaši návštěvu!

Třetí přednáška z volného cyklu „Používáme tablet“ si klade za cíl seznámit posluchače s e-maily na tabletu. Svým obsahem bude zaměřena na způsoby konfigurace a možného využívání ostatních free e-mailových služeb, než je Gmail na tabletu.

Nestihli jste naše první říjnové setkání u Čaje o páté v naší pobočce v Předmostí? Chcete se setkat s ostatními zájemci a příjemnou knihovnicí nad zajímavými knihami a osvěžit se přitom douškem dobrého čaje? Už nyní připravujeme další setkání, tak si ho nenechte ujít a přijďte mezi nás. 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: