Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Super User

Super User

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově, v místní části Kozlovice z provozních důvodů, a to do 31. 10. 2018.

Všechny výpůjčky knihovních dokumentů (knihy, časopisy), uskutečněné na této pobočce, budou uživatelům automaticky prodlouženy. Všichni uživatelé této pobočky, kteří mají platnou registraci, mohou navštívit krérékoliv jiné pracoviště Městské knihovny v Přerově nebo jiné místní části a vypůjčit si další knihovní dokumenty. 

Aktuální informace o otevření pobočky sledujte na www stránkách knihovny a prostřednictvím elektronického informačního zpravodaje zasílaného 1x týdně na e-mailové adresy našich uživatelů.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Holky, kluci, máte pro strach uděláno? Pak neváhejte a přijďte za námi do knihovny! Čeká tam na vás upírské luštění, pátrání po děsivé Eulálii ze strašidelného hradu Hrůzova, soutěže, spousta napínavého čtení a další super zábava! A pokud máte šikovné ruce a rádi stále něco vyrábíte, nezapomeňte se zúčastnit některé z těchto strašidelných tvořivých dílen.

4. 10. Tvořivá dílna – strašidelná ruka, místní knihovna Čekyně, Na Červenici 2/32 od 16.00 hod
11. 10. Tvořivá dílna – strašidelný dům, místní knihovna Čekyně, Na Červenici 2/32 od 16.00 hod.
11. 10. Tvořivá dílna – strašidelné dýně a záložky, místní knihovna Henčlov, Zakladatelů 69 od 17.00 hod.
18. 10. Tvořivá dílna – strašidlo, místní knihovna Čekyně, Na Červenici 2/32 od 16.00 hod.
20. 10. Tvořivá dílna – halloweenské tvoření, místní knihovna Dluhonice, Náves 32 od 17.00 hod.
23. 10. Tvořivá dílna – halloweenské tvoření, místní knihovna Žeravice, Na Návsi 40/100  

 

Strašidelných podvečerů se můžete zúčastnit po celý měsíc říjen v provozní době kterékoli z knihoven v místních částech Přerova - Čekyně, Dluhonice, Henčlov, Kozlovice, Lověšice, Lýsky, Penčice, Újezdec, Vinary a Žeravice.

Aktuální informace o plánovaných akcích vždy naleznete u knihovnic, které se již teď těší na setkání s vámi!

 

Strašidelné podvečery v knihovně

 

 

Další z oblíbených a návštěvníky hojně vyhledávaných přednášek numeroložky Dagmar Halotové vám prozradí, jak využít energii a schopnosti barev k obohacení našeho života. Pokud si vědomě vybíráme barvy, které ladí s naší osobní energií, zlepšujeme a zpříjemňujeme si svůj život a vše můžeme mít podle svých představ. A jelikož všechno souvisí se vším, mají i barvy určitou spojitost s čísly. Lze je tedy použít i v numerologii a ovlivnit tak období, které právě prožíváte. Obohaťte si tedy svůj život a začleňte do něj sílu a energii barev.

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která na vás v říjnu čeká dokonce pětkrát, a to na našich dvou pracovištích v rámci celorepublikové akce Týden knihoven. A na co se tentokrát můžete těšit? Společně se budeme bavit výrobou ptáčků z papíru, ježků z papírových tácků a jiným veselým podzimním vyráběním! Veškerý potřebný materiál vždy naleznete v knihovně.

Zajímá vás, jak funguje lidský mozek a proč je dobré trénovat paměť? V tom případě navštivte přednášku certifikované trenérky paměti Pavlíny Dočkalíkové.

Nejrůznější fyzické i psychické problémy dokáže účinně vyřešit alternativní léčba, která zahrnuje některé obory neklasické medicíny, jako je např. akupresura, akupunktura, aromaterapie, homeopatie, psychosomatika, reflexologie aj. Pokud se tedy zajímáte o metody netradičního léčení těla i duše a hledáte cenné rady nebo odpovědi na vaše otázky, navštivte přednášku Jany Pechové.

Na dlani se nachází znaky úspěchu v práci i v podnikání, ale třeba také toho, zda budete stále žít v nájmu nebo budete vlastnit nějaký osobní majetek. Ostrov bohatství prozradí, zda budete mít vždy dostatek financí pro vaše vlastní potřeby, či zda se nemusíte bát, že vás někdo okrade.

Zajímá vás, jak to v našem těle funguje z pohledu tradiční čínské medicíny? Rádi byste věděli, co se stane, když se rovnováha naruší a jaké jsou symptomy fyzické a emocionální nerovnováhy? Jakou  stravu, bylinky a koření je vhodné zvolit na daný zdravotní problém? V tom případě navštivte přednášku Anny Skokánkové, která zná odpovědi nejen na tyto otázky.

Mnoho čtenářů si stěžuje na bolesti zad nejen při čtení. Každý z nás čteme v jiné poloze a mnohdy si potíže působíme sami. Bolesti zad přitom patří mezi takzvané civilizační nemoci a v současné době se dokonce jedná o nejčastější zdravotní problémy. Není však možné všechny problémy zad léčit stejně - někdy pomůžou léky nebo cvičení, jindy je zapotřebí zákrok odborníka.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty