Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Toulky Evropou - velká celoroční soutěž

Máte rádi knihy, cestování a křížovky? Pak určitě neváhejte a zapojte se do naší velké celoroční soutěže nazvané Toulky Evropou, na jejímž konci čeká na tři výherce hodnotná odměna!

V rámci soutěže naleznete během celého roku v půjčovně pro dospělé výstavky beletrie všech dostupných žánrů i naučné literatury vybraných evropských zemí, a to od filozofie až po oblíbené cestopisné průvodce. Představíme vám rovněž zajímavé literární osobnosti, o kterých si myslíme, že by rozhodně neměly uniknout pozornosti žádného čtenáře. Jednotlivým evropským zemím se budeme věnovat dva měsíce.

A co je důležité – zasoutěžíme si! Každý měsíc najdete na našem webu online formulář s pěti soutěžními otázkami, přičemž na jednu z nich získáte odpověď jedině vyluštěním křížovky. Vytištěná křížovka bude dostupná pouze při vaší osobní návštěvě knihovny, a to všech jejích pracovišť včetně místních částí.

Každý měsíc vylosujeme jednoho výherce, který nám zašle správné znění soutěžních otázek. Výherce, kterého vylosujeme vždy do sedmi dnů následujícího měsíce, odměníme knihou (titulem současné beletrie).

Na konci roku vylosujeme tři výherce, kteří se zapojí do všech dvanácti kol celoroční soutěže. Ty pak na začátku ledna odměníme balíčkem s deskovou hrou v hodnotě 2 000 Kč.

Do soutěže se můžete zapojit pravidelně každý měsíc nebo zasílat své odpovědi prostřednictvím online formulářů i zpětně – všechny otázky i soutěžní křížovky budou dostupné po celý rok.

Online formuláře se soutěžními otázkami (budou zveřejňovány postupně v průběhu roku):

Leden 

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěže. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány. 

Přejeme vám spoustu zábavy i úspěchů a těšíme se na vaši účast v soutěži!

 

Výherci jednotlivých soutěžních kol:

Leden - Kudýnová Miroslava

Únor - Hlavačková Jana 

Březen - Kolihová Jitka

Duben - Přikrylová Lena

Květen - Milatová Jaroslava

 

Toulky Evropou

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty