Prázdninová internetová soutěž „Gastrotoulky s tradicí“

Cestování a dobré jídlo k letním dnům zkrátka neodmyslitelně patří, a tak jsme se touto osvědčenou kombinací nechali inspirovat i při přípravě naší prázdninové vědomostní soutěže. Pokud se navíc zajímáte o krajové speciality české kuchyně, nebude pro vás hledání správných odpovědí vůbec žádný problém. A po odeslání vyplněného formuláře, který vás zařadí do slosování o zajímavou výhru, se můžete za poklady české gastronomie klidně vydat do všech koutů naší země!

Pravidla soutěže

Všechny soutěžní otázky budou zveřejněny po celé letní prázdniny až do 31. 8. 2021, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat prostřednictvím internetového formuláře, který naleznete na adrese https://1url.cz/oKqui

Na začátku září budou na základě správných odpovědí vylosováni 3 nejúspěšnější soutěžící, kteří budou odměněni knižní publikací 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka a turistickým deníkem, do kterého si můžete zaznamenat všechny vaše uskutečněné výlety. Ti soutěžící, kteří navíc nebudou uživateli naší knihovny, získají bezplatnou registraci do 28. února 2022.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí!

Prázdninová internetová soutěž - Gastrotoulky s tradicí

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěže. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány a skartovány.

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart