Facebook Instagram Twitter RSS

Prázdninová internetová soutěž „Putování po českých hradech a zámcích“

Kdy jindy byste našli lepší příležitost poznat krásy naší země, než právě o letošních prázdninách! A pokud vás nejvíc ze všeho lákají české hrady a zámky, je pro vás naše soutěž jako stvořená! Při hledání správných odpovědí na naše otázky totiž získáte pár skvělých tipů na zajímavé výlety a jako bonus můžete vyhrát zábavnou vědomostní deskovou hru, která udělá radost celé rodině.

Pravidla soutěže

Všechny soutěžní otázky budou zveřejněny po celé letní prázdniny až do 31. 8. 2020, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat prostřednictvím internetového formuláře, který naleznete na adrese https://1url.cz/xzaaa.

Na začátku září budou na základě správných odpovědí vylosováni 3 nejúspěšnější soutěžící, kteří budou odměněni kvízovou vědomostní hrou Znáte Česko? od Albi, která otestuje znalosti hráčů o naší zemi napříč šesti kategoriemi prostřednictvím 1350 otázek. Ti soutěžící, kteří navíc nebudou uživateli naší knihovny, získají bezplatnou registraci do 28. února 2021.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí!

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěž. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány a skartovány.

Prázdninová internetová soutěž - Putování po českých hradech a zámcích

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart