Facebook Twitter RSS

„Březen – měsíc čtenářů“

Březen je tradičně označovaný jako měsíc všech čtenářů a čtenářek. Pravidelně pořádané celorepublikové akce v rámci tohoto měsíce si každoročně kladou za cíl vyzdvihnout společenský význam četby a zvýšit její atraktivitu, propagovat činnost knihoven a informačních center mezi širokou veřejností, zvýšit zájem o služby knihovnických zařízení a vzájemně propojit nejen čtenáře a nejrůznější instituce zabývající se fenoménem čtenářství, ale i ty, kteří si k četbě svou cestu teprve hledají.

I letošní březen oslavíme v Městské knihovně v Přerově ve znamení četby a vzájemného setkávání, k čemuž nám poslouží bohatý program připravený na celý tento měsíc. Rádi u nás přivítáme jak dospělé, tak dětské uživatele, ale i ty, kteří do knihovny nechodí primárně za četbou, ale dávají přednost např. přednáškám s různorodou tematikou, cestopisným besedám nebo autorským čtením se spisovateli.

Přehled všech námi pořádaných akcí naleznete v přiloženém dokumentu (PDF). Pevně doufáme, že si v široké nabídce aktivit přerovské knihovny vybere každý něco pro sebe a že si měsíc čtenářů všichni náležitě užijeme!

Těšíme se na březnová setkání s vámi!

BMČ 2019 - přehled akcí

(1 Hlasovat)