Vytisknout tuto stránku

Rešeršní služba

Píšete středoškolskou či vysokoškolskou závěrečnou práci? Potřebujete vypracovat prezentaci, seminární práci nebo odbornou přednášku? Na základě vašeho požadavku zpracujeme rešerši, tedy soupis záznamů dokumentů k požadovanému tématu dle zadané specifikace (klíčových slov, jazyku a druhu dokumentů atd.), a to z elektronických nebo tištěných zdrojů. Vyhledané záznamy jsou upraveny dle citační normy ČSN ISO 690. Rešeršní služba je poskytována jak uživatelům Městské knihovny v Přerově s platnou registrací, tak neregistrovaným zájemcům o tuto knihovní službu.

Dodací podmínky, platba 

Rešerši zpracujeme do jednoho týdne dle vytížení rešeršéra. Hotovou rešerši vám zašleme ve formě souboru PDF na vámi uvedenou e-mailovou adresu nebo si ji můžete vyzvednout osobně ve studovně knihovny v tištěné verzi, přičemž výsledná cena rešerše bude navýšena o náklady za tisk. Vyhotovenou rešerši poskytneme po úhradě peněžní částky za rešerši. Cena rešerše je účtována dle platného ceníku. 

 

Objednávka rešerše

Rešerši si můžete objednat zasláním vyplněného formuláře (ke stažení v PDF) na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Kontaktní osoby: Mgr. Eva Slezáková a Jitka Matulová, tel. 581 334 069, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hotové rešerše 

Po ochranné lhůtě 1 rok se rešerše ve formě plnotextového e-dokumentu uvolňuje do běžného výpůjčního režimu Městské knihovny v Přerově. 

Ukázka rešerše