Facebook Instagram Twitter RSS

MS Word prakticky I.

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy práce s textovým editorem MS Word.

Účastníci tohoto kurzu budou po jeho absolvování schopni vytvořit jednoduchý textový dokument rozdělený do odstavců a obsahující obrázky. Veškerá teoreticky probíraná témata budou zároveň prakticky procvičována. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook.

Obsah kurzu:

1. lekce - základní popis ovládání textového editoru MS Word (vysvětlení základních funkcí v panelu nástrojů), vkládání údajů (text, číslo, datum) a jejich základní úprava, vytvoření jednoduchého textového dokumentu, uložení dokumentu do počítače
  2. lekce - vzhled stránky, odstavec, volba zarovnání textu, výběr textu do bloku a práce s vybraným textem, záhlaví a zápatí
  3. lekce - vkládání obrázků do textu, zarovnání textu kolem obrázků, úpravy obrázků v textu

Počítačový kurz bude probíhat vždy ve středu (3 lekce) v termínech 2. 10. do 16. 10. 2019, a to v době od 15.00 do 17.00 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě naplnění minimálním počtem 7 účastníků.

Cena za celý kurz činí 200 Kč, pro uživatele Městské knihovny v Přerově s platnou registrací činí cena 100 Kč. Poplatek za kurz bude vybrán na první lekci, tj. 2. 10. 2019. Poplatky za neabsolvované lekce se nevracejí.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám 211/36, popř. na telefoním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. Proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Počítačové kurzy - MS Word prakticky I.

Příhláška na výukový kurz

Jméno:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem