Vytisknout tuto stránku

Stopy slavných Přerovanů napříč stoletím

Letošní rok se nese ve znamení oslav stoletého výročí vzniku Československé republiky a naše listopadová internetová soutěž je jednou z posledních aktivit, prostřednictvím nichž se přerovská knihovna připojuje k této významné události. Připomeňte si proto spolu s námi nyní některé slavné Přerovany žijící v tomto období a poznávejte blíže nejen jejich životní osudy, ale také významnou literární, výtvarnou nebo třeba hudební tvorbu či nezapomenutelné sportovní výkony!

Pravidla soutěže

Každý listopadový týden, a to pravidelně vždy v úterý a ve čtvrtek, se na internetových stránkách Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz/soutez/) budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu devíti soutěžních otázek bude zveřejněna ve čtvrtek 1. listopadu 2018.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu knihovny až do neděle 2. 12. 2018, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější soutěžící, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Každý vylosovaný výherce bude odměněn knižní cenou a ten, který nebude uživatelem naší knihovny, získá bezplatnou registraci do 31. května 2019.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Vzory odpovědí na soutěžní otázky:

V předmětu každé odpovědi zasílané e-mailem uvádějte „SOUTĚŽ“.

Soutěžící, který je registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Čtenářské číslo: 123456

Soutěžící, který není registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
popř. tel.: +420 111 222 333

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Velká listopadová internetová soutěž - Stopy slavných Přerovanů napříč stoletím