Vytisknout tuto stránku

Obal si svou učebnici!

Nový školní rok je opět tady a na všechny školou povinné čeká již na začátku prvního školního měsíce celá řada povinností. Jednou z nich je nezbytné obalení sešitů a učebnic, které však mnohdy není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. My v knihovně proto všem malým i větším školákům nabízíme pomoc s přípravou do školy v podobě obalování nestandardních formátů školních učebnic! Pokud si tedy s jejich obalením nevíte sami rady, přijďte za námi – společnými silami to určitě zvládneme!

Obalení učebnic je zpoplatněno těmito částkami:

  • velikost učebnic nebo sešitů odpovídající formátu A5/2 Kč/kus
  • velikost učebnic nebo sešitů odpovídající formátu A4/4 Kč/kus

S obalováním učebnic vám pomůžeme v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1 a na pobočce v Předmostí, Hranická 93/14, a to v průběhu září od 3. 9. do 27. 9. 2018 v běžné provozní době.

Přijít můžete přímo do půjčovny, ale budeme rádi, když se předem přihlásite přes přihlášku uvedenou níže, abychom se mohli na velký počet zájemců připravit.

Těšíme se na vás!

 

Obal si svou učebnici!


Přihláška na obalování

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.