Vytisknout tuto stránku

Komunikace napříč generacemi aneb Seznamte se a možná pochopíte

Zdá se vám, že vaše komunikace občas vázne nebo že si dokonce vůbec nerozumíte? Chtěli byste umět lépe naslouchat a porozumět? Nevíte si rady s komunikací napříč různými generacemi? 

Pak navštivte přednášku Blaženy Mačákové, kde se dozvíte praktické rady a zajímavé informace, jako např.:

  • charakteristika generací - kdo jsou Baby Boomers, generace X nebo mileniálové
  • čtyři kroky empatické komunikace
  • přístup k odlišnostem - od ignorace a negace k empatii a synergii
  • tipy pro efektivní komunikaci napříč generacemi

Mgr. Blažena Mačáková žije v Přerově a působí od roku 1997 v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů jako kouč, senior trenér. Je certifikovaným lektorem CIMA Prodej A, B (Český institut pro marketing) a členem EMCC (European Mentoring and Couaching Council). Spolupracuje s předními firmami, společnostmi a institucemi na českém i slovenském trhu, jako např. Baťa, ČSOB, Škoda Auto. Přes dvacet let externě spolupracuje s managementem škol, pedagogy a sborovnami a věnuje se dobrovolnické přednáškové činnosti. Mezi její zájmy patří zdravý životní styl, Rotary, Škola pro demokracii, Nordic Walking, cestování, lyžování, rozvojová literatura nebo skandinávská filozofie. Oblíbená afirmace: Život je krásný.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 21. října 2021 od 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem přednáškové místnosti je kapacita akce omezena počtem 19 účastníků. Na přednášku se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny.

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Komunikace napříč generacemi


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.