Vytisknout tuto stránku

Příměstský tábor v knihovně aneb Cesty dětí přes století

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, které pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro registrované uživatele přerovské knihovny ve věku 8 – 12 let a jeho kapacita je omezena maximálním počtem 20 účastníků. Takže neváhejte, rozhoduje pořadí podání přihlášky.

Na táborníky čeká program v podobě celodenního výletu do Pevnosti poznání v Olomouci, celodenní turistický výlet do Teplic nad Bečvou a blízkého okolí, pěší výlet na pozorovatelnu v Dluhonicích, retroolympiáda (sportovní a pohybové hry v přírodě a knihovně) a skautský den. Ve dnech, kdy děti nebudou na výletě nebo v přírodě, bude pro ně připraven program plný her, soutěží nebo kreativního tvoření v prostorách půjčovny pro děti.

Příměstský tábor se uskuteční v termínu od 16. 7. do 20. 7. 2018, a to každý den v době od 8.00 do 16.00 hodin.

Cena za celý týden činí 1350 Kč/účastník. V této částce je zahrnuta strava (3x oběd, pitný režim, ovoce), jízdné, vstupné, pracovní materiál a kšiltovka, kterou si pak účastníci na památku odnesou domů. V případě celodenních výletů mimo Přerov (Olomouc, Teplice nad Bečvou) nebude oběd zajištěn a dítě musí mít s sebou vlastní svačinu.

Pro bližší informace a přihlašování dětí se obraťte osobně na knihovnice půjčovny pro děti na Palackého ul. 1, telefonicky na číslech 581 334 076 popř. 724 519 662 nebo e-mailem na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášky podávejte nejpozději do 10. 7. 2018.

Dokumenty ke stažení:

 

Příměstský tábor v knihovně aneb Cesty dětí přes století