Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

„Březen – měsíc čtenářů“ v přerovské knihovně

Rok uplynul jako voda a je tu opět březen, tradičně označovaný jako měsíc všech čtenářů a čtenářek. Tradičně pořádané celorepublikové akce v rámci tohoto měsíce si každoročně kladou za cíl vyzdvihnout společenský význam četby a zvýšit její atraktivitu, propagovat činnost knihoven a informačních center mezi širokou veřejností, zvýšit zájem o služby knihovnických zařízení a vzájemně propojit nejen čtenáře a nejrůznější instituce zabývající se fenoménem čtenářství, ale i ty, kteří si k četbě svou cestu teprve hledají.

I letošní březen oslavíme v Městské knihovně v Přerově ve znamení četby a vzájemného setkávání, k čemuž nám poslouží bohatý program připravený na celý tento měsíc. Rádi u nás přivítáme jak dospělé, tak dětské uživatele, ale i ty, kteří do knihovny nechodí primárně za četbou, ale dávají přednost např. přednáškám s různorodou tematikou, cestopisným besedám nebo autorským čtením se spisovateli.

Přehled všech námi pořádaných akcí naleznete na našich www stránkách nebo níže v přiloženém dokumentu ve formátu PDF. Pevně věříme, že si v široké nabídce aktivit přerovské knihovny vybere každý něco pro sebe a že si měsíc čtenářů všichni náležitě užijeme!

Podrobné informace k jednotlivým akcím budou průběžně zveřejňovány na našich www stránkách a uživatelé, kteří nám dali svoji e-mailovou adresu je obdrží také na svůj e-mail.

Těšíme se na setkání s vámi.

BMČ 2018 - přehled akcí BMČ 2018 - oficiální plakát projektu

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty