Vytisknout tuto stránku

Velká listopadová soutěž „S úsměvem jde čtení líp“ – vyhodnocení

Přestože se dveře Městské knihovny v Přerově na podzim pro veřejnost opět uzavřely, mohli se zájemci v průběhu měsíce listopadu zúčastnit naší internetové soutěže nazvané „S úsměvem jde čtení líp“, která byla určena zejména čtenářům a znalcům humoristické literatury.

Soutěže se zúčastnilo celkem 10 respondentů, z nichž byli na základě správných odpovědí vylosováni 3 výherci, kteří obdrží poukaz do knihkupectví Kosmas v hodnotě 300 Kč, platný v síti kamenných obchodů i na e-shopu.

V návaznosti na nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) nejsou uvedena jména odměněných účastníků soutěže. Ti již byli kontaktováni prostřednictvím údajů uvedených při zasílání odpovědí do soutěže.

Ocenění účastníci soutěže si budou moci svoji výhru vyzvednout v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 poté, co bude Městská knihovna v Přerově znovu otevřena pro veřejnost, o čemž budeme včas informovat na internetové stránce www.knihovnaprerov.cz, na facebookovém profilu knihovny https://cs-cz.facebook.com/KnihovnaPrerov a na Instagramu https://www.instagram.com/knihovnaprerov/

A jak zněly správné odpovědi na soutěžní otázky?

1) Sue Townsend – Veřejná zpověď ženy ve středních letech

2) Evžen Boček – Poslední aristokratka

3) C. D. Payne - Mládí v hajzlu 1

4) Betty MacDonald – Vejce a já

5) Patrik Hartl – Prvok, Šampón, Tečka a Karel

6) Jerome Klapka Jerome – Oni a já

7) Ivanka Devátá – Lázeňská kúra

8) Dominik Landsman – Deníček moderního fotra 2

 

Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na vaši účast v některé z dalších soutěží!