Velká prázdninová internetová soutěž - Cesty s vůní jídla
Dnes je: 26. 6. 2017. Do začátku soutěže zbývá 5 dnů.

Léto je jako stvořené k cestování a poznávání nových míst jak u nás, tak v zahraničí. A co by to bylo za toulky, kdybychom při nich vynechali ochutnávky tradičních pokrmů? Českou kuchyni jistě všichni známe velmi dobře, ale co takové kulinářské umění ostatních evropských zemí? Víte, kterými národními pochoutkami se mohou pochlubit třeba naši sousedé nebo ostrovní státy? Vydejte se proto o prázdninách na cesty, které voní jídlem, a zároveň se zapojte do naší velké internetové soutěže, v níž hrají pochoutky z nejrůznějších koutů Evropy hlavní roli.

Každý prázdninový týden, a to pravidelně ve čtvrtek, se na internetové stránce Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz/soutez/) budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu devíti otázek bude zveřejněna již ve čtvrtek 6. července 2017.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu celý měsíc až do neděle 3. 9. 2017, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail aktivity@knihovnaprerov.cz.

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější soutěžící, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Výherci budou odměněni hodnotnými knižními cenami a ti z nich, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do 28. února 2018.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Úplné podmínky a pravidla soutěže jsou uveřejněny na www stránkách knihovny.
Otázka č. 1:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 6. 7. 2017.
Otázka č. 2:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 13. 7. 2017.
Otázka č. 3:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 20. 07. 2017.
Otázka č. 4:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 27. 07. 2017.
Otázka č. 5:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 3. 08. 2017.
Otázka č. 6:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 10. 8. 2017.
Otázka č. 7:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 17. 8. 2017.
Otázka č. 8:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 24. 8. 2017.
Otázka č. 9:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 31. 8. 2017.
Všechny odpovědi musí být zaslány nebo odevzdány do neděle 3. září 2017 do 24.00 hodin.


Městská knihovna v Přerově | tisk | nahoru