Sport – odvrácená strana vítězství - soutěž
Dnes je: 1. 7. 2016. Do začátku soutěže zbývá 6 dnů.

Patříte mezi příznivce sportu, ať už mezi ty aktivní, nebo pasivní? Máte v malíčku vše, co se aktuálně děje ve sportovním světě? Nebo se snad zajímáte o historii nejrůznějších sportovních odvětví? Pak jistě také víte, že sport neznamená jen opojné vítězství, slávu, úspěch a uznání, ale že k němu neodmyslitelně patří i jeho stinná stránka obnášející osobní prohry a pády, dramatické události nebo tragické okamžiky, které ve vteřině obrací lidské životy naruby. A právě osudům těch, do jejichž závratné sportovní kariéry vstoupily nečekané zvraty, jsme se rozhodli věnovat naši prázdninovou internetovou soutěž.

Každý prázdninový týden, a to pravidelně vždy ve čtvrtek, se na internetových stránkách Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz/soutez/) budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu deseti otázek bude zveřejněna již ve čtvrtek 7. července 2016.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu celý měsíc březen až do středy 31. 8. 2016, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci měsíce. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail aktivity@knihovnaprerov.cz.

Po ukončení soutěže bude vylosováno 5 nejúspěšnějších soutěžících, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Výherci budou odměněni hodnotnými knižními cenami a ti z nich, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do 28. února 2017.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Úplné podmínky a pravidla soutěže jsou uveřejněny na www stránkách knihovny.
Otázka č. 1:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 7. 7. 2016.
Otázka č. 2:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 14. 7. 2016.
Otázka č. 3:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 21. 7. 2016.
Otázka č. 4:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 28. 7. 2016.
Otázka č. 5:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 4. 8. 2016.
Otázka č. 6:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 11. 8. 2016.
Otázka č. 7:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 18. 8. 2016.
Otázka č. 8:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 25. 8. 2016.
Všechny odpovědi musí být zaslány nebo odevzdány do čtvrtka 31. srpna 2016 do 24.00 hodin.


Městská knihovna v Přerově | tisk | nahoru