UKIS UDZKF USS UPE OKS DO DEO PR TR VD OIS ST CIT HO PREROV IF SF
Soutěž "Co vím o historii olympijských her" Tisk
pondělí, 02. červenec 2012

Plakát - OHMáte přehled o historii olympijských her? Zajímá Vás dění okolo těch právě probíhajících? Tak neváhejte a zapojte se do naší nové letní soutěže.

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje vědomostní a poznávací soutěž „Co vím o historii a současnosti olympijských her“. Každý týden, v době od 1.7. do 31.8. 2012, bude na www stránkách přerovské knihovny a na knihovním Facebooku zveřejněna nová soutěžní otázka.

První soutěžní otázka bude zveřejněna v prvním červencovém týdnu 2012.

Podmínky soutěže

Soutěže se mohou zúčastnit všichni zájemci, včetně těch, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovních služeb. Registrovaní uživatelé musí s každou odpovědí uvést své jméno a čtenářské číslo. Soutěžící, kteří nejsou uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefon), abychom je mohli během soutěže správně identifikovat.

Každý týden, bude zveřejněna jedna soutěžní otázka, která může mít další podotázky. Ty budou umístěny na www stránkách Městské knihovny v Přerově a na knihovním  Facebooku po dobu 2 týdnů, po které je možné posílat odpovědi. Všechny odpovědi musí být zaslány v termínu uvedeném při zveřejnění otázky a ze stejné e-mailové adresy na e-mail Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

Každý účastník soutěže musí správně odpovědět na co největší počet soutěžních otázek. Na konci soutěže budou tři nejlepší soutěžící oceněni. Při shodném počtu bodů rozhodne los. Soutěžící, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do konce roku 2012. 

VZORY ODPOVĚDÍ NA OTÁZKY:

V předmětu každé odpovědi zasílané mailem uveďte "SOUTĚŽ - OH".

SOUTĚŽÍCÍ, KTERÝ JE REGISTROVANÝM UŽIVATELEM KNIHOVNY:

Odpověď na otázku č. 1: Odpověď

Jan KOS
čtenářské číslo: 123456

SOUTĚŽÍCÍ, KTERÝ NENÍ  REGISTROVANÝM UŽIVATELEM KNIHOVNY:

Odpověď na otázku č. 1: Odpověď

Jan KOS
Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
popř. tel: +420 111 222 333

Těšíme se na Vaši účast a přejeme Vám mnoho úspěchů při hledání odpovědí na soutěžní otázky.

 
< Předch.   Další >
© 2014 Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.