UKIS UDZKF USS UPE OKS DO DEO PR TR VD OIS ST CIT HO PREROV IF SF
Utajené senzace Tisk
Napsal Administrator   
pondělí, 14. květen 2012

UFONevysvětlitelné archeologické nálezy, podivné úkazy a paranormální jevy naznačují že minulost naší planety je daleko tajemnější než si vůbec dovedeme představit. Spisovatel a záhadolog Arnošt Vašíček na besedě „Utajené senzace“ představí nejzajímavější objevy ze svých cest do více než osmdesáti zemí.

Besedu pořádá Městská knihovna v Přerově ve středu 16. května 2012 v 17.00 hodin v sále Agentury pro zemědělství a venkov, Wurmova 2.

Zapovězená tajemství starověkých civilizací - Trůn Bohů - Co skrývá Voynichův rukopis? - Tajemství nejzáhadnější knihy světa - Vraždící monstrum z podzemí - Přísně tajné bratrstvo - Mimozemšťané z Hory duchů - Da Vinci v roli proroka - Prokletá mumie - UFO znovu útočí - Tajemná královna ze Sáby - V zajetí nadpřirozených sil - Zjevení a přízraky - Konec světa klepe na dveře?

Přednášku doplní četné snímky a videozáznamy. Zároveň bude představena nejnovější knížka Arnošta Vašíčka Ztracená brána, napínavý detektivní příběh, plný zapovězených tajemství, konspiračních teorii a překvapivých zvratů volně navazuje na úspěšnou Ďáblovu lest, a je tentokrát spojen s pravděpodobně nejtajemnější kapitolou české historie.

Vstupné 20,-Kč, pro registrované čtenáře knihovny zdarma.

Arnošt Vašíček - Utajené záhady
 
< Předch.   Další >
© 2014 Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.