UKIS UDZKF USS UPE OKS DO DEO PR TR VD OIS ST CIT HO PREROV IF SF
Utajené senzace Tisk
pondělí, 14. květen 2012

UFONevysvětlitelné archeologické nálezy, podivné úkazy a paranormální jevy naznačují že minulost naší planety je daleko tajemnější než si vůbec dovedeme představit. Spisovatel a záhadolog Arnošt Vašíček na besedě „Utajené senzace“ představí nejzajímavější objevy ze svých cest do více než osmdesáti zemí.

Besedu pořádá Městská knihovna v Přerově ve středu 16. května 2012 v 17.00 hodin v sále Agentury pro zemědělství a venkov, Wurmova 2.

Zapovězená tajemství starověkých civilizací - Trůn Bohů - Co skrývá Voynichův rukopis? - Tajemství nejzáhadnější knihy světa - Vraždící monstrum z podzemí - Přísně tajné bratrstvo - Mimozemšťané z Hory duchů - Da Vinci v roli proroka - Prokletá mumie - UFO znovu útočí - Tajemná královna ze Sáby - V zajetí nadpřirozených sil - Zjevení a přízraky - Konec světa klepe na dveře?

Přednášku doplní četné snímky a videozáznamy. Zároveň bude představena nejnovější knížka Arnošta Vašíčka Ztracená brána, napínavý detektivní příběh, plný zapovězených tajemství, konspiračních teorii a překvapivých zvratů volně navazuje na úspěšnou Ďáblovu lest, a je tentokrát spojen s pravděpodobně nejtajemnější kapitolou české historie.

Vstupné 20,-Kč, pro registrované čtenáře knihovny zdarma.

Arnošt Vašíček - Utajené záhady
 
< Předch.   Další >
© 2014 Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.