Tajemství karet

Ve chvíli, kdy stojíme před důležitým rozhodnutím, hledáme odpověď na nelehkou otázku nebo se ocitáme na životní křižovatce, nám mohou karty poradit a ukázat správnou cestu a východisko z mnoha situací. Podněcují nás k hlubšímu přemýšlení a slouží jako vhodná pomůcka k meditaci.

Máte-li odvahu, přijďte se na přednášku Kateřiny Bajerové seznámit s možnostmi, které před vámi karty a jejich symbolika skrývají.

Přednáška se uskuteční ve pondělí 13. března 2017 od 16.00 hodin na pobočce Městské knihovny v Přerově-Předmostí, Hranická 93/14 (v budově staré školy).

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Přihlásit se můžete přímo na pobočce, na telefonním čísle 581 334 079 nebo na e-mailové adrese predmosti@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tajemství karet - přednáška Kateřiny Bajerové

Přihláška na přednášku