Používáme tablet SPECIAL

Pořídili jste si svůj první tablet a příliš si nevíte rady s jeho ovládáním a nastavením? Nevíte, jaké aplikace jsou užitečné a jak se k nim dostat? Nebo se snad teprve rozhodujete, jaký tablet si koupit a ztrácíte se v jejich nepřeberné nabídce? Speciální pokračování přednášek je právě zaměřeno na různé dotazy návštěvníků a řešení jejich eventuelních problémů.

Přijďte proto do Městské knihovny v Přerově na přednášku Ing. Pavla Cimbálníka, který vás uvede do problematiky využití tabletů a pokusí se odpovědět na všechny vaše dotazy.

Realizujeme soubor přednášek, které se dotknou využití tabletů s operačním systémem Android, jejich nastavení i ovládání. Máte-li zařízení s jiným systémem (Apple iOS, Windows), nevadí, klidně přijďte mezi nás. Určitě i pro Vás budou některá témata zajímavá. Seznámíme vás se způsoby připojení tabletů k internetu, vyhledávání a instalaci uživatelských aplikací nebo s možnostmi propojení vašeho tabletu s dalšími zařízeními. Přednášky jsou vhodné i pro uživatele chytrých mobilních telefonů. Jestliže vlastníte svůj tablet, přineste si jej na přednášku s sebou (není však podmínkou).

Přehled obsahů jednotlivých přednášek naleznete na naší informační stránce. Přednášky na sebe volně navazují a vždy shrneme informace prezentované při předchozích setkáních. Akce se tak mohou zúčastnit i ti, kteří nebyli na našich předchozích přednáškách.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 23. června 2016 od 16.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Používáme tablet - SPECIÁL

Přihláška na přednášku