Kurz trénování paměti

Chcete zlepšit a procvičit svou paměť a naučit se využívat její kapacitu ve větším rozsahu? Nebo snad máte pocit, že vaše paměť už vám neslouží tak dobře jako dříve? Přihlaste se do kurzu trénování paměti a zjistěte, jak si co nejlépe zapamatovat co největší množství informací bez použití diáře nebo připomínek v mobilu.

V Městské knihovně v Přerově nabízíme možnost absolvovat kurz trénování paměti pod vedením certifikované lektorky Nadi Žondrové seniorům i ostatním zájemcům z řad široké veřejnosti. Konkrétní podoba kurzu se vždy odvíjí od cílové skupiny, pro kterou je kurz realizován, a je přizpůsobena potřebám a požadavkům účastníků (např. u seniorů je větší důraz kladen na samotné procvičování a posilování krátkodobé paměti a kognitivních funkcí, u lidí produktivního věku nebo studentů je více pozornosti věnováno technikám úspěšného zapamatování a problematice efektivity učení).

Kurz trénování paměti bude probíhat v termínu od 3. 2. do 16. 3. 2016 (každý týden ve středu, 7 lekcí po 3 vyučovacích hodinách), a to v době od 10.00 do cca 12:30 hod.

Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem 10 osob.

Finanční podmínky: kurzovné činí 1050 Kč / 7 lekcí / 1 účastník. Kurzovné je splatné na první lekci kurzu, tedy ve středu 3. 2. 2016.

Do kurzu se můžete přihlásit ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz, a to do pátku 29. ledna 2016.

Těšíme se na vaši účast a přejeme mnoho úspěchů při absolvování kurzu.

Kurz trenovani paměti

Jméno:*