Velká prázdninová internetová soutěž „Cesty literárních hrdinů“

Chystáte se o letních prázdninách na cesty a daleké výpravy? Rozhodně nejste sami! Mnozí literární hrdinové cestují už od nepaměti a my v knihovně jsme se letos rozhodli vydat po jejich stopě. Zapojte se také! Sáhněte během vašich prosluněných dovolených po zábavných knihách, pátrejte a odhalujte správné odpovědi na naše soutěžní otázky. S literárními hrdiny se rozhodně nudit nebudete – vydáme se s nimi totiž nejen na řeku nebo k moři, ale třeba i do dávné minulosti…

Pravidla soutěže

Každý prázdninový týden, a to pravidelně ve čtvrtek, se na internetových stránkách Městské knihovny v Přerově (http://www.knihovnaprerov.cz/soutez/) budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu devíti otázek bude zveřejněna ve čtvrtek 2. července 2015.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do pondělí 31. 8. 2015, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější soutěžící, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Výherci budou odměněni hodnotnými knižními cenami a ti, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají bezplatnou registraci do 29. února 2016.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Vzory odpovědí na soutěžní otázky:

V předmětu každé odpovědi zasílané e-mailem uvádějte „SOUTĚŽ“.

Soutěžící, který je registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Čtenářské číslo: 123456

Soutěžící, který není registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
popř. tel.: +420 111 222 333

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Cesty literárních hrdinů - literární soutěž