Prázdniny v knihovně aneb Léto plné zábavy

Přemýšlíte, jak si ještě více zpestřit svůj prázdninový program a užít si spoustu legrace? Bojíte se, že vás o prázdninách nečekaně přepadne chvíle nudy? Neváhejte a přijďte za námi do knihovny!

Ani o letošních letních prázdninách totiž v Městské knihovně v Přerově nezapomínáme na naše dětské uživatele, pro které budeme mít po celé léto připravenu spoustu rozmanité zábavy v podobě nejrůznějších her, testů, kvízů, skládaček, kreativního tvoření, turnajů nebo pohybových aktivit na X-BOXu, při nichž všichni účastníci naplno uplatní svůj důvtip, pohotovost, chytrost nebo třeba zručnost…

Na jednotlivé prázdninové týdny jsme si pro vás na dětském oddělení (Palackého 1) přichystali tento zajímavý program:

7. 7. – 9. 7. Turnaj v XBOXu
13. 7. – 16. 7. Modelky na pláži (tematicky zaměřené aktivity nejen pro holky)
20. 7. – 23. 7. Turnaj ve stolním fotbálku
27. 7. – 30. 7. Turnaj v XBOXu
3. 8. – 6. 8. Turnaj ve stolním hokeji
10. 8. – 13. 8. Tvořivá dílna – výroba krabičky na malé poklady
17. 8. – 20. 8. Piráti (tematicky zaměřené aktivity nejen pro kluky)
24. 8. – 27. 8 Turnaj v XBOXu

Vyhodnocení herních turnajů proběhne vždy po skončení daného soutěžního týdne a pro všechny soutěžící budou připraveny drobné a sladké odměny.

Nebaví Vás si jenom hrát, ale rádi byste se něčemu přiučili nebo si něco hezkého vyrobili? I na to jsme u nás v knihovně mysleli a kromě výše uvedených aktivit jsme si pro vás na celé prázdniny připravili také jednoduché tvořivé dílničky. Vyrobíme si např. chobotnice z vlny nebo myš z lepenky a spoustu dalších věcí. A pokud budete chtít, můžete se také podílet na výzdobě knihovny a po prázdninách ukázat všem blízkým, co se Vám u nás podařilo.

Již teď se v půjčovně pro děti těšíme na vaši návštěvu a přejeme vám krásné léto plné báječných zážitků!

Prázdniny v knihovně