Kulturní akademie knihovny - ČERVEN 2015

Dne 12. června 1930 se v Českých Velenicích narodil malíř, kreslíř, karikaturista, animátor a kostýmní výtvarník Adolf Born, jehož díla byla od roku 1960 vystavována po celém světě a mnohonásobně oceňována. Červnová Kulturní akademie knihovny nebude proto věnována nikomu jinému, než právě tomuto zasloužilému českému umělci, mezi jehož nejznámější grafická díla, která jsou nezaměnitelnými originály, patří např. ilustrace knih Miloše Macourka, Julese Verna, A. Dumase st. nebo Vojtěcha Steklače.

Přednáška se uskuteční v pondělí 29. června 2015 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Přihlásit se na ni můžete do pátku 26. 6. 2015 ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+, který je registrovaným uživatelem Městské knihovny v Přerově. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na Vaší účast!

Kulturní akademie knihovny - červen 2015