Letní půjčovna na přerovském bazéně

Plánujete trávit svůj volný čas na přerovském bazéně? Máme pro vás dobrou zprávu! My tam budeme také! Každý den o letních prázdninách si tak budete moci ve venkovních prostorách bazénu půjčit knihu, časopis nebo noviny a zpříjemnit si ještě více svůj odpočinek.

KDE?

Ve venkovních prostorách přerovského bazénu hned vedle občerstvení. Vstup na bazén je z ulice Brabansko (viz mapy.czGoogle Maps).

KDY?

V době letních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2015, a to včetně sobot, nedělí a státních svátků, ale pouze za předpokladu dobrého počasí. Stánek s nabídkou knih, časopisů a novin bude otevřen vždy od 10.00 do 18.00 hodin.

PRO KOHO?

Pro všechny, kdo se vypraví o letních prázdninách na přerovský bazén.

CO NABÍZÍME?

Knihy, časopisy a noviny (Přerovský deník, Mladá fronta a Blesk). Noviny budou denně „čerstvé“, takže vám neutečou žádné aktuální zprávy nebo žhavé novinky ze světa celebrit.

A pokud vám ani tato naše nabídka nestačí, můžete si přímo od bazénu půjčit nějakou elektronickou knihu z našich e-Výpůjček. Zde je však již nutné mít platnou registraci uživatele naší knihovny a přístup k internetu. Se vším vám ochotně poradí naši brigádníci nebo knihovnice na kterékoliv městské pobočce. Přehled dostupných elektronických knih naleznete v našem on-line katalog a podrobný návod, jak si je vypůjčit, zase v našem jednoduchém manuálu. Služba je pouze pro uživatele s platnou registrací, tedy za roční poplatek 100 Kč.

JAK TO FUNGUJE?

Zcela jednoduše. Přijdete na bazén a z naší nabídky si půjčíte to, na co máte právě náladu a chuť, tedy kromě našich brigádnic a brigádníků. Vypůjčené knihy, časopisy nebo noviny pak vrátíte v průběhu dne nebo při odchodu z bazénu. V případě, že si půjčenou knihu nestihnete přečíst, můžete si ji u nás odložit do dalšího dne, nebo dokonce půjčit i domů a teprve pak vrátit.

ZA KOLIK?

A to je na tom to nejlepší. Služba je pro všechny návštěvníky přerovského bazénu bezplatná - a to i pro ty, co k nám do knihovny nechodí a zatím nemají svůj čtenářský průkaz.

KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

Společnost Teplo a.s. Přerov, která zapůjčila prostory na přerovském bazéně, společnost Technické služby města Přerova s. r. o., která zapůjčila stánek pro naše knihy a brigádníky, a samozřejmě my, pracovníci Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace.

Těšíme se na Vás.

Book Burger - půjčovna knih, časopisů a novin na přerovském bazéně