Hledání vlastní kreativity aneb Praktický návod, jak realizovat své sny

Bez ohledu na náš věk, životní dráhu a na to, zda umělecká tvorba je naším povoláním, koníčkem či snem, není nikdy příliš pozdě (a ani to není příliš egoistické, sobecké či hloupé) na to, abychom začali pracovat na své kreativitě. Kreativita je naší pravou přirozeností, přičemž bloky s ní spojené představují nepřirozenou překážku procesu, který je stejně normální a stejně zázračný jako rozvitý květ na konci štíhlého zeleného stonku.

Přednáška Martiny Juřenové poodhalí návštěvníkům nástroje vedoucí k odstranění tvůrčích bloků a zároveň tak navede na správnou cestu k svobodnější tvořivosti a k proměně vědomí. „Zkuste to a uvidíte, co se stane.“

Přednáška se uskuteční v úterý 17. března 2015 od 16.00 hodin na pobočce Městské knihovny v Přerově-Předmostí, Hranická 93/14 (v budově staré školy).

Vstupné na přednášku činí 20 Kč, pro uživatele Městské knihovny v Přerově s platnou registrací je vstup zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Hledání vlastní kreativity