Noc s Andersenem

Uběhl téměř rok a opět se blíží další, tentokrát již osmý ročník Noci s Andersenem - akce, která se každoročně koná nejen u nás, ale také různě v zahraničí u příležitosti výročí narození dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena, proslulého autora pohádek. Že jste o této akci ještě neslyšeli a nevíte, o co vlastně jde? Jedná se o přenocování skupinky dětí v knihovně, které bude doplněno spoustou her, soutěží, kvízů a skvělého čtení.

Noc s Andersenem plná zábavy proběhne v pátek 27. března 2015 od 18.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ulici. Této akce se můžou zúčastnit čtenáři ve věku od 7 do 13 let, kteří mají platnou registraci v Městské knihovně v Přerově.

Vzhledem k prostorovým možnostem půjčovny pro děti je počet „spáčů“ omezen, takže šanci strávit noc v knihovně mají především ti, kteří se přihlásí co nejdříve, a to přímo u knihovnic v půjčovně pro děti, na telefonním čísle 581 334 076 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V knihovně se nespí denně a ne všem našim čtenářům se poštěstí se této události zúčastnit. Je to totiž něco jako odměna pro ty děti, které se umí pěkně chovat ke knížkám, rády je čtou a zároveň se zúčastňují knihovních aktivit.

Kluci a holky, láká vás tato akce? Tak neváhejte a přihlaste se! Uvidíte, že si noc v knihovně plnou zábavy pořádně užijete!

Sponzorem letošního ročníku Noci s Andersenem je havlíčkobrodská firma Pleas, výrobce kvalitního dámského, pánského i dětského prádla. Na akci se tak děti mohou těšit na věcné dary od této společnosti s dlouholetou tradicí, jako jsou pyžámka, pexesa a balonky.

Těšíme se na vás!

Noc s Andersenem 2015