„Zločiny ze severu“ – březnová soutěž pro čtenáře detektivních příběhů

Patříte mezi milovníky severské krimi literatury? Také jste naplno podlehli tomuto literárnímu fenoménu, který u nás i ve světě zažívá v posledních letech obrovský boom? Pak právě pro vás je určena naše velká březnová soutěž nazvaná „Zločiny ze severu“, která, jak již název napovídá, je věnována knižním příběhům z drsného skandinávského prostředí. Pakliže tedy rádi prožíváte spletité osudy spolu s problémovými hrdiny se spoustou slabostí, se zaujetím odkrýváte tajemné motivy zločinů a nevadí vám ani detailní pasáže plné brutality a potoků krve, zapojte se do pátrání po správných odpovědích našich zapeklitých soutěžních otázek!

Pravidla soutěže

Každý březnový týden, a to pravidelně vždy v úterý a ve čtvrtek, se na internetových stránkách Městské knihovny v Přerově budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu devíti otázek bude zveřejněna již v úterý 3. března 2015.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu celý měsíc až do úterý 31. 3. 2015, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější soutěžící, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Výherci budou odměněni hodnotnými cenami a ti, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají bezplatnou registraci do 30. září 2015.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Vzory odpovědí na soutěžní otázky:

V předmětu každé odpovědi zasílané e-mailem uvádějte „SOUTĚŽ“.

Soutěžící, který je registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Čtenářské číslo: 123456

Soutěžící, který není registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
popř. tel.: +420 111 222 333

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Zločiny ze severu - literární soutěž