Provozní doba knihovny o letních prázdninách 2016

Blíží se čas dovolených a jako každý rok dochází k úpravě provozní doby na pracovištích Městské knihovny v Přerově na období letních prázdnin (1.7. - 31. 8. 2016). Ne, že bychom byli za celý rok tolik unaveni a nezvládli vás obsloužit ve standardním režimu, ale přeci jen si potřebujeme také trochu odpočinout. Úplný přehled prázdninové provozní doby platné pro období od 1. 7. do 31. 8. 2016 naleznete na našich www stránkách nebo ve všech našich půjčovnách.

Řada z vás má již určitě naplánovánu svoji dovolenou, takže se do knihovny nějaký čas nedostane. Nezapomeňte si proto vzít na vaše daleké cesty, výlety nebo jen pohodové chvíle strávené na zahrádce také dostatek vaší oblíbené četby! Můžete si ji půjčit jak v klasické tištěné podobě nebo využít naší nabídky elektronických knih přes službu e-Výpůjčky. Výhodou e-knih je, že si je můžete půjčit již před začátkem vaší dovolené nebo dokonce přímo v místě vašeho pobytu, ovšem za předpokladu přístupu k internetu. Jak si tyto elektronické knihy jednoduše vypůjčit, se dočtete v návodu umístěném na našich www stránkách. Nově  si můžete půjčit až 3 e-knihy najednou.

Pro ty, kteří budou trávit svůj volný čas na přerovském bazéně, jsme i v letošním roce připravili službu půjčování knih, časopisů, novin a her přímo ve venkovních prostorách bazénu. Půjčovna na bazéně bude za předpokladu pěkného počasí otevřena denně, včetně sobot, nedělí a státních svátků, a to v době od 10.00 do 18.00 hodin.

Věříme, že naše úprava prázdninové provozní doby je dostatečně vykompenzována nabídkou nových služeb a již teď se těšíme na vaši návštěvu.

Provozní doba - letní prázdniny 2016